Jacy jesteśmy?

Grunt to inwestycja to firma
funkcjonująca kompleksowo.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z bogatym doświadczeniem z różnych dziedzin. Posiadamy wiedzę z zakresu planowania przestrzennego, ekonomii biznesu oraz budownictwa. Stawiamy na ludzi z wykształceniem, doświadczeniem i umiejętnościami w branży nieruchomości oraz finansów, co pozwala nam na pełną i skuteczną obsługę naszych klientów na każdym etapie procesu decyzyjnego.
Oferowanie sprawdzonych i atrakcyjnych gruntów pod zabudowę to cel naszej firmy. Dostarczamy również grunty inwestycyjne, które charakteryzują się wysokim potencjałem rozwojowym.

Kochamy to, co robimy

Kochamy to, co robimy

Dzielimy się naszą wiedzą z klientami

Dzielimy się naszą wiedzą z klientami

Dbamy o szczegóły

Dbamy o szczegóły

Szanujemy czas

Szanujemy czas

Stawiamy na dynamiczny rozwój

Stawiamy na dynamiczny rozwój

To ludzie są naszą wartością

To ludzie są naszą wartością

Proces zakupu

Proces zakupu działki nie był jeszcze nigdy tak prosty jak z nami.
Dowiedz się, jak wygląda mechanizm nabycia terenu z Grunt to inwestycja.

01

Oferta

Zapoznanie się z aktualną ofertą gruntów na rynku nieruchomości

02

Kontakt

Kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym pracownikiem oraz przedstawienie najważniejszych informacji

03

Spotkanie

Umówienie się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie

04

Prezentacja działki

Prezentacja działki wraz z przedstawieniem najważniejszych dokumentów, odnoszących się do interesującego Państwa gruntu

05

Umowa

Podpisanie umowy przedwstępnej lub aktu kupna-sprzedaży nieruchomości

Dlaczego z nami?

Odpowiedź jest prosta.

Znacznie upraszczamy proces zakupu. Jeżeli zdecydujesz się na działkę, od razu rozpoczynamy proces podpisywania umowy. Dokumenty są już wcześniej przygotowane i zweryfikowane przez prawnika, a więc wystarczy uzupełnić dane osobowe oraz przedmiotowe działki. Ponadto nikt nie wie o tych gruntach więcej niż my. Odpowiemy Ci na szczegółowe pytania i przekażemy rzetelne informacje, bez niedomówień.

Profesjonalny audyt pod 68 aspektami

Profesjonalny audyt pod 68 aspektami

Przed sprzedażą przygotowujemy audyt nieruchomości obejmujący weryfikację ponad 68 pozycji związanych z uwarunkowaniami prawnymi, planistycznymi oraz komunikacyjnymi. Dzięki temu od razu wiesz wszystko o warunkach geotechnicznych, demograficznych, możliwościach zabudowy, opcjach inwestycyjnych oraz wielu innych istotnych kwestiach.

Krótki proces zakupu

Krótki proces zakupu

To my przygotowujemy dokumentację do prezentacji oraz do podpisania aktu notarialnego. Mamy również gotowe umowy, które możemy podpisać od razu, kiedy tylko podejmiesz decyzję o zakupie.

Brak prowizji

Brak prowizji

Działki, które sprzedajemy należą do nas. W związku z tym nie pobieramy prowizji od klientów. Nabywca zobowiązany jest do poniesienia opłaty za działkę, udziału/służebności w działce drogowej, a także do pokrycia kosztów notariusza.

Korzystne ceny gruntów

Korzystne ceny gruntów

Nasze działki to świetna inwestycja. Kupując od nas tereny w korzystnych cenach możesz po czasie sprzedać je nawet o 100 procent drożej. Dodatkowo płacimy VAT w wysokości 23 %, a więc Ty jesteś zwolniony z opłaty PCC, czyli 2% wartości transakcji.

Działki w atrakcyjnej lokalizacji

Działki w atrakcyjnej lokalizacji

Działki, które oferujemy znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach z możliwością zabudowy. Chcesz zamieszkać w pobliżu miasta i jednocześnie cieszyć się bliskością natury? Zdecyduj się na zakup gruntu w korzystnej cenie.

Uregulowany stan prawny i fizyczny działki

Uregulowany stan prawny i fizyczny działki

Decydując się na nasze działki masz pewność, że będzie to bezpieczna inwestycja. Wszystkie grunty mają uregulowany stan prawny oraz fizyczny, który możesz sprawdzić w Księdze Wieczystej.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę – od kontaktu telefonicznego, po spotkanie na kompleksie działek, aż po akt notarialny i obsługę posprzedażową. Zawsze służymy radą i pomocą, a więc jeśli tylko będziesz miał wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Elastyczne podejście

Elastyczne podejście

Działamy z myślą o kliencie, dlatego przewidujemy możliwość negocjacji cen, modyfikacji terminów podpisania umowy, a także odłożenia uiszczenia opłat w czasie.