Legenda

 • Aktualne ziemie na sprzedaż Aktualne kompleksy
 • Grunty wkrótce w sprzedaży Wkrótce w sprzedaży
 • Ziemie sprzedane Zrealizowane

Serdecznie zapraszamy do zapoznania
się z listą naszych dostępnych kompleksów.

Działki budowlane i inwestycyjne na sprzedaż

Poznaj działki budowlane na sprzedaż dostępne w naszej ofercie, które możesz wykorzystać pod inwestycje mieszkaniowe, rekreacyjne czy komercyjne. Polecamy działki inwestycyjne na sprzedaż w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski oraz duże kompleksy działek idealne pod większe inwestycje. Ziemia budowlana to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na zainwestowanie oszczędności i ochronę ich przed inflacją. Nieruchomość pod inwestycję możesz wydzierżawić i czerpać z niej na bieżąco zyski bez konieczności skomplikowanej obsługi. Sprzedaż działek budowlanych stanowi specjalność naszej firmy. Przejrzyj kompleksy dostępne w aktualnej ofercie „Grunt to Inwestycja” i przekonaj się, że ziemia na sprzedaż jest najlepszą lokatą kapitału. Dobierz tereny pod inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach i zyskaj wartościowy majątek.

Działki budowlane na sprzedaż

Jak wybrać ziemie pod inwestycje?

Sprawdź lokalizację działki na sprzedaż i dokonaj analizy pod kątem konkretnego przeznaczenia ziemi. Inne wymogi powinny spełniać grunty pod inwestycje typowo mieszkaniowe, niż rekreacyjne czy komercyjne. Przeanalizuj uwarunkowania w taki sposób, aby teren inwestycyjny był atrakcyjny dla grupy docelowej, do której planujesz skierować swoją ofertę dzierżawy czy późniejszej sprzedaży.

Ziemie pod inwestycje:

 • rekreacyjne – największą wartość ma szansę zyskać działka budowlana położona na terenach atrakcyjnych turystycznie. Powinien zainteresować Cię przede wszystkim grunt pod inwestycję nad morzem, w okolicach górskich, nad jeziorami czy malowniczych i zacisznych zakątkach otoczonych lasami. Pożądana jest bliskość zabytków, parków rozrywki, szlaków pieszych i rowerowych oraz innych atrakcji turystycznych,
 • mieszkaniowe – dużym zainteresowaniem deweloperów oraz prywatnych inwestorów będzie cieszyć się działka budowlana na sprzedaż na obrzeżach miast, dobrze skomunikowana z okolicą poprzez drogi szybkiego ruchu, autostrady, czy też połączenie kolejowe. Znaczenie ma również dostęp do potrzebnej na co dzień infrastruktury (sklepy, szkoły i przedszkola, przychodnie zdrowia, punkty usługowe) oraz kameralne otoczenie terenami zielonymi,
 • komercyjne – największą szansę na wzrost wartości nieruchomości i szybkie znalezienie nabywcy podczas odprzedaży dają tereny inwestycyjne w Polsce w sąsiedztwie obszarów już zagospodarowanych. Bliskość dużego centrum handlowego czy kompleksu biurowców sprawia, że działki na sprzedaż cieszą się dużym zainteresowaniem. Takie grunty inwestycyjne pozwalają bowiem na budowę nowych obiektów w miejscu, które już przyciąga potencjalnych klientów.

Ziemie na sprzedaż - Grunty pod inwestycje

Zwróć uwagę na powierzchnię działki

Nie każdy grunt na sprzedaż sprawdzi się jako działka budowlana, na której stworzysz wymarzony dom lub domek letniskowy. Warto zwrócić uwagę na szczegółowe zapisy w uchwale odnośnie możliwości zagospodarowania i parametrów zabudowy. Pod uwagę należy wziąć również rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Zweryfikuj, czy działka na sprzedaż będzie nadawać się pod inwestycje mieszkaniowe czy rekreacyjne. Zalecane jest, aby działki budowlane na sprzedaż znajdowały się na terenie z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP).

Działki budowlane na sprzedaż

Dlaczego warto skorzystać z oferty „Grunt to Inwestycja”?

Jako firma „Grunt to Inwestycja” zawodowo zajmujemy się sprzedażą działek od wielu lat. Oferujemy grunty na sprzedaż, które doskonale sprawdzają się zarówno pod konkretne inwestycje mieszkaniowe, turystyczne czy komercyjne, jak i jako lokata kapitału na przyszłość. W stałej ofercie posiadamy tereny inwestycyjne w Polsce w atrakcyjnych lokalizacjach, oraz dopasowane do różnych potrzeb. Dostępne w sprzedaży działki zostały poddane szczegółowej analizie pod kątem m.in.: uwarunkowań środowiskowych i planistycznych, lokalizacji oraz parametrów komunikacyjnych.

Interesuje Cię ziemia pod inwestycje, którą będziesz mógł korzystnie wydzierżawić lub w przyszłości sprzedać z zyskiem? Zakup działki budowlanej wspólnie z nami wiąże się z szeregiem korzyści:

 • zyskasz grunt inwestycyjny, na którym rzeczywiście możesz zarobić,
 • działka budowlana jest sprawdzona przez zespół ekspertów pod względem ponad 68 aspektów,
 • bezpieczna transakcja – każdą umowę przygotowuje współpracujący z nami prawnik,
 • nie zapłacisz kosztów prowizji – ziemia budowlana na sprzedaż dostępna w ofercie jest własnością naszej firmy (nie jesteśmy pośrednikiem),
 • pomożemy Ci dobrać najlepszy grunt pod inwestycje (pod kątem konkretnych potrzeb),
 • jesteśmy płatnikiem VAT, dlatego nie zapłacisz dodatkowych 2% opłaty PCC, a jako przedsiębiorca odliczysz sobie 23% VAT od kosztów prowadzonej działalności.

Sprawdź działki budowlane dostępne w naszej aktualnej ofercie i dobierz grunty, które staną się doskonałą inwestycją.

Zostań naszym klientem już dziś!

Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu
lub zadzwoń / napisz bezpośrednio